Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DIESEL

ФУСТАН

Шифра на артикл: A042970EAWR-02
20.790 МКД
20.690 МКД
6.207 МКД
Заштеда: 14.483 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 97%Памук 3%елстин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW14143-1A5
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37063267-TM
1.490 МКД
Големина
66
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013693
4.990 МКД
Големина
7 Години
8 Години
10 Години
12 Години
14 Години
16 Години
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS013476
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37011315-TC
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37052877-TM
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS011343
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L