Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 185412_PK

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • S-M
    *
  • M-L
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217571-TA9
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17093771-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7952228-75
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17050172-85
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L