Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 87050527-85
1.990 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 958 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 54% Вискоза 46% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J217571-TA9
8.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17093771-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7952228-75
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 17050172-85
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L