Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
Ж.ФУСТАН
GUESS

Ж.ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS006333
Провери достапност
  • S
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 96%Вискоза 4%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67094402-43
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67094402-02
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074410-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67023637-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67044415-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67034416-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67052518-82
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67012519-70
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67023261-52
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67002520-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67002520-94
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67012519-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""