ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 43027042-08
1.490 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 300 МКД
Zalihe:
Провери достапност
  • S
  • M
  • L
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав 83%Вискоза17%Полиестер

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8000017A-GVK
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8000023A-02A
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8956901-27
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8956901-19
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5182662-34
2.099 МКД
Заштеда 30%
2.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5182654-01
2.099 МКД
Заштеда 30%
2.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57029213-43
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57029213-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57009219-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57097107-70
4.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57089209-52
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57029207-99
3.990 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""