Ж.ФУСТАН
GUESS

Ж.ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS005717
Zalihe:
Провери достапност
  • XS
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 92%Памук 6%полиестер 2%еластин

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57025938-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57938254-83
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57097883-70
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57838254-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57097883-06
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 19WWVWAM-9019
7.390 МКД
Големина
42
38
40
36
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 19WWVW29-2000
10.990 МКД
Големина
36
40
38
42
string(0) ""
string(0) ""