Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS008322
Isbn: 0BG7669371Z-P68E
16.490 МКД
9.890 МКД
7.912 МКД
Заштеда: 8.578 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 96%Полиестер4%Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""