ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
OBAIBI

ФУСТАН

Шифра на артикл: 9389695712M
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд OBAIBI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Состав 20% полиестер,80% памук
Големина 12 месеци

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""