Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
GUESS

Ж.ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS006021
Zalihe:
Провери достапност
  • 26
  • 28
  • 29
  • 30
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 85%Памук 14%Полиестер 1%еластин

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL005854
18.390 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL005841
9.790 МКД
Големина
2530
2630
2830
2930
3030
2730
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 57027696-BB
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6826792-15
2.399 МКД
Големина
38
34
36
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6826776-15
2.199 МКД
Големина
42
44
40
38
36
34
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756702-18
2.399 МКД
Големина
33
34
30
40
38
36
32
31
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756699-10
2.999 МКД
Големина
34
36
31
38
33
32
40
30
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756680-18
2.999 МКД
Големина
38
33
32
31
40
36
34
30
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1756672-17
2.399 МКД
Големина
40
34
36
38
33
30
32
31
string(0) ""
string(0) ""