Барај
%
×
Geox - step out in style
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 67020263-99
Šifra proizvođača: 67020263
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 03% ЕЛАСТИН 76% ВИСКОЗА 21% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ MS6L1JJ2940800-G24
6.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4RA0P D2QU1 BFIN
8.590 МКД
Големина
26_034
28_034
29_034
25_034
27_034
30_034
31_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4RA0A D59I1 FLRQ
7.990 МКД
Големина
26_034
27_034
28_034
31_032
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67010269-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67080469-99
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67010264-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW2YA99 D4PZ1 CBL1
5.990 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
29_030
30_030
31_030
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1