Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
CALVIN KLEIN

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: J20J219534-1AP
10.190 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 2832
  2832
 • 2932
  2932
 • 3032
  3032
 • 2732
  2732
 • 2632
  2632
 • 2532
  2532
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89%Памук 8%еластомултитестер 3%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009904
7.890 МКД
Големина
2830
2930
3030
2832
2932
3132
2530
2630
2632
2730
2732
2828
3028
2928
2728
2628
2528