Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
CALVIN KLEIN

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: J20J219330-1BJ
9.390 МКД
9.390 МКД
6.573 МКД
Заштеда: 2.817 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2832
  2832
 • 2932
  2932
 • 3032
  3032
 • 2532
  2532
 • 2632
  2632
 • 2732
  2732
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14115-1BZ
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
2832
2932
3032
2532
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010323
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010320
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
2830
2630
2730
2828
3028
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010314
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
2830
2930
3030
2530
2630
2730
2828
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010289
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
2830
2630
2730
2828
3028
2928
2728
2628
2528
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37029105-TN
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014362
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
2832
2932
3032
2532
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014356
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
2633
2733
3033
2833
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014355
5.733 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Големина
2832
2932
3032
2632
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37007763-TO
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010258
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
31
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010198
7.833 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
2830
2930
3030
2530
2630
2730
2828
2928
2728
2628