Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 37033852-TO
Šifra proizvođača: 37033852
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 99% Памук 01% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 22WWDD17-5053
6.590 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010076
11.190 МКД
Големина
2528
2530
2628
2630
2728
2730
2828
2830
2928
2930
3028
3130
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010031
11.190 МКД
Големина
2528
2628
2630
2728
2730
2828
2830
2832
2928
2930
2932
3028
3030
3032
3130
3132
3230
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014083
6.190 МКД
Големина
3030
2630
2730
2830
2530
2930
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014046
8.190 МКД
Големина
3029
2729
2929
2829
2629
2529
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014045
8.190 МКД
Големина
3029
2529
2629
2729
2829
2929
3129
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J219509-1BJ
9.390 МКД
Големина
2932
3032
2532
2632
2832
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J219534-1AP
10.190 МКД
Големина
2732
2832
2932
2632
3032
2532
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J219330-1BJ
9.390 МКД
Големина
2532
2632
3032
2732
2832
2932
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14110-1A5
9.490 МКД
Големина
2532
2832
2932
2732
2632
3032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14084-1A5
10.490 МКД
Големина
2532
2732
3032
2832
2932
2632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A0361809D75-01
13.390 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26