Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
BOSS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 50477805-404
11.490 МКД
8.040 МКД
8.040 МКД
Заштеда: 3.450 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3230
  3230
 • 3330
  3330
 • 3430
  3430
 • 3530
  3530
 • 3630
  3630
 • 3830
  3830
 • 3132
  3132
 • 3232
  3232
 • 3332
  3332
 • 3432
  3432
 • 3532
  3532
 • 3632
  3632
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 62% памук 36% лиоцел 2% еластин
Trenutno nema komentara
11.490 МКД
8.040 МКД
8.040 МКД
Заштеда: 3.450 МКД
Извести ме за попуст
2
1