Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS013581
Isbn: J2YA14D4MS0-ERHW
Провери достапност
 • 10 Години
  10 Години
 • 12 Години
  12 Години
 • 14 Години
  14 Години
 • 16 Години
  16 Години
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 94% Памук 5% Полиестер 1% Еластан

Trenutno nema komentara