Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS012781
Isbn: M2GA27D4G23-REEN
6.190 МКД
4.350 МКД
4.350 МКД
Заштеда: 1.840 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 3132
  3132
 • 3832
  3832
 • 3232
  3232
 • 3432
  3432
 • 3634
  3634
 • 3632
  3632
 • 3134
  3134
 • 3434
  3434
 • 3332
  3332
 • 3032
  3032
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 78% Памук 20% Коноп 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37012520-TO
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37050661-TM
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37032517-TG
3.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010669-TG
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010659-TO
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010653-TN
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37000668-TM
2.990 МКД
Големина
38
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009562
7.290 МКД
Заштеда -30%
10.390 МКД
Големина
3230
3232
3330
3332
3430
3130
3632
3832
3132
3432
3630
3030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009515
6.390 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
3030
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 29507-1176
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
2932
3030
3032
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1753221-14
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
30
31
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50469497-420
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3532
3534
3632
3634
3832
3330
3430
3230
3834