Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS012624
Isbn: 1GGA01D47O0-OWHI
8.790 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 4.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 25
  25
 • 26
  26
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 92% Памук 6% Полиестер 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009588
5.090 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
2528
2628
2630
2728
2730
2732
2828
2830
2832
2928
2930
2932
3028
3032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009559
6.390 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
2630
2730
2932
2832
2530
2632
2830
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL009521
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37084002-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37081278-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37040367-TO
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010104-TO
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010102-TM
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37010047-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 37000103-TN
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS012950
4.390 МКД
Заштеда -50%
8.790 МКД
Големина
2928
2728
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS012850
4.350 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
2727
3027
2527
2627
2827
2927