Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
Ж.ФАРМЕРКИ
DIESEL

Ж.ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 00SWC3069MC-01
16.090 МКД
9.690 МКД
9.690 МКД
Заштеда: 6.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 25
  *
 • 27
  *
 • 26
  *
 • 29
  *
 • 31
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 52%CLY 45%CO 3%EA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SGSQ0095P-01
9.290 МКД
Големина
26
29
25
28
27
30
string(0) ""
string(0) ""