Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 67080521-BB
1.990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 98%Памук2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77020514-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77010516-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77000529-BL
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77060510-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77050562-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77040563-TN
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77085936-TG
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77055934-99
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77055933-TO
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77003263-TN
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77012883-TN
1.490 МКД
Големина
44
42
40
38
36
34
32
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77012882-TM
1.490 МКД
Големина
44
42
40
38
36
34
32
string(0) ""
string(0) ""