Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
JUST CAVALLI

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: LA0132N31962-470
Провери достапност
  • 32
    32
  • 33
    33
  • 34
    34
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50469497-420
9.890 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3532
3534
3632
3634
3832
3330
3430
3230
3834
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50468689-422
9.990 МКД
Големина
3132
3230
3232
3234
3330
3332
3334
3430
3432
3434
3530
3532
3534
3632
3634