Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MANGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 17097731-68
1.290 МКД
510 МКД
510 МКД
Заштеда: 780 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 3-4 Години
  3-4 Години
 • 18-24 Месеци
  18-24 Месеци
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 98% Памук 02% Еластин Постава: 98% Памук 02% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara