Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
CALVIN KLEIN

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: J30J319009-1BJ
7.290 МКД
7.290 МКД
5.832 МКД
Заштеда: 1.458 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3132
  *
 • 3232
  *
 • 3332
  *
 • 3432
  *
 • 3632
  *
 • 3832
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70%Памук 20%еластомултитестер 2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7010114A-6CP
4.990 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7010103A-6EE
4.990 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM11113-1BK
6.890 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS010840
6.490 МКД
Големина
3332
3232
3632
3832
3132
3432
4032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM12512-1AB
6.790 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM11564-1BZ
7.990 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DM0DM11143-1BZ
6.790 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J30J319033-1A4
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
3132
3232
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL008430
9.790 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL008466
7.990 МКД
Големина
3032
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL008465
9.790 МКД
Големина
3032
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL008443
10.990 МКД
Големина
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3832
3030