Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
SPRINGFIELD

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 6842380-01
2.290 МКД
2.290 МКД
1.718 МКД
Заштеда: 572 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 62% ПАМУК 18% ВИСКОЗА 18% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J217074-1BY
6.593 МКД
Заштеда -25%
8.790 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822681-01
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N4JJ5330000-G11
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
28
29
25
24
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N3JJ5040000-G11
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
24
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6822678-01
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842372-01
1.343 МКД
Заштеда -25%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N3JJ2260200-G11
5.843 МКД
Заштеда -25%
7.790 МКД
Големина
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ W7010644A-4KT
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
2630
2830
3030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N3JJ2420800-G24
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26
24
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N3JJ2420000-G24
4.493 МКД
Заштеда -25%
5.990 МКД
Големина
27
28
29
30
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842429-01
1.343 МКД
Заштеда -25%
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS010159
4.343 МКД
Заштеда -25%
5.790 МКД
Големина
2530
2630
2730
2830
2930
3030