Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ФАРМЕРКИ
SUPER DRY

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: W7010644A-4KT
5.590 МКД
2.795 МКД
2.795 МКД
Заштеда: 2.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2630
  2630
 • 2830
  2830
 • 3030
  3030
 • 3032
  3032
 • 2732
  2732
 • 2832
  2832
 • 2632
  2632
 • 2932
  2932
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 91% Памук 7% Полиестер 2% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 22WWDD17-5053
6.590 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010076
11.190 МКД
Големина
2528
2530
2628
2630
2728
2730
2828
2830
2928
2930
3028
3130
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL010031
11.190 МКД
Големина
2528
2628
2630
2728
2730
2828
2830
2832
2928
2930
2932
3028
3030
3032
3130
3132
3230
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014083
6.190 МКД
Големина
3030
2630
2730
2830
2530
2930
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014046
8.190 МКД
Големина
3029
2729
2929
2829
2629
2529
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS014045
8.190 МКД
Големина
3029
2529
2629
2729
2829
2929
3129
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J219509-1BJ
9.390 МКД
Големина
2932
3032
2532
2632
2832
2732
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J219534-1AP
10.190 МКД
Големина
2732
2832
2932
2632
3032
2532
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ J20J219330-1BJ
9.390 МКД
Големина
2532
2632
3032
2732
2832
2932
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14110-1A5
9.490 МКД
Големина
2532
2832
2932
2732
2632
3032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DW0DW14084-1A5
10.490 МКД
Големина
2532
2732
3032
2832
2932
2632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A0361809D75-01
13.390 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26