Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
TOMMY HILFIGER

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: DM0DM10829-1AB
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3132
  *
 • 3232
  *
 • 3332
  *
 • 3432
  *
 • 3632
  *
 • 3832
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80%Памук 13%лиоцел 5%еластомултитестер 2%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7010114A-6HJ
4.990 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7010114A-6DO
4.990 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7010103A-6EO
4.990 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL008413
10.990 МКД
Големина
3030
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3632
3432
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL008372
10.990 МКД
Големина
3632
3032
3132
3832
3332
3232
3432
3230
3330
3430
3630
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1752000-84
2.290 МКД
Големина
30
32
34
36
38
28
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A00879069VX-01
15.990 МКД
Големина
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ A00879069WT-01
18.790 МКД
Големина
32
34
36
38
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SPW5009EI-01
8.990 МКД
Големина
32
34
36
38
31
33
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SPW4009EI-01
8.990 МКД
Големина
32
34
36
33
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SPW509B19-02
15.990 МКД
Големина
32
34
36
38
31
33
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00SPW409B19-02
15.990 МКД
Големина
32
34
36
33