Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS010303
Isbn: W1YA46D4F52-CRG1
5.790 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 2529
  *
 • 2629
  *
 • 2729
  *
 • 2829
  *
 • 2929
  *
 • 3029
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 92% Памук 7% Еластомултиестер 1% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842402-42
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 17005138-TU
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 17004381-TU
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842429-42
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6842348-42
1.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS010115
10.790 МКД
Големина
2530
2630
2730
2830