Барај
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS009807
Isbn: 1GG1539340Z-BRWA
Провери достапност
 • 25
  *
 • 29
  *
 • 28
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 71% Памук 27% Лиоцел 2% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS010305
5.790 МКД
Големина
2530
2630
2730
2830
2930
3030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS010160
5.790 МКД
Големина
2530
2630
2730
2830
2930
3030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS008870
4.120 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
3029
2931
2629
2829
2731
2929
2631
2529
2729
2831