Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 29098-0001
4.390 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

За секој купени фармерки -20% на долна облека и чорапи!

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS010125
5.790 МКД
Големина
3130
3132
3230
3232
3330
3332
3430
3432
3630
3632
3830
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50449224-1
6.990 МКД
Големина
3630
3330
3130
3632
3230
3332
3132
3430
3432
3232
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL007675
11.590 МКД
Големина
3132
3232
3330
3332
3334
3430
3432
3434
3630
3632
3634
3230
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50449661-3
10.990 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3532
3534
3632
3634
3832
3834
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL007543
9.190 МКД
Големина
3132
3232
3332
3432
3632
3832
3334
3434
3634
3330
3430
3630
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1759663-01
2.299 МКД
Големина
30
32
34
36
38
40
31
33
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 1759620-01
2.299 МКД
Големина
30
32
34
36
38
31
33
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50444567-1
10.990 МКД
Големина
3634
3434
3432
3334
3332
3234
3232
3134
3132
3032