Барај
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
ДЕНИМ
BOSS

ДЕНИМ

Шифра на артикл: 50449628-433
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss Cross Sale SS21

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 3132
  *
 • 3232
  *
 • 3234
  *
 • 3332
  *
 • 3334
  *
 • 3432
  *
 • 3434
  *
 • 3532
  *
 • 3534
  *
 • 3632
  *
 • 3634
  *
 • 3832
  *
 • 3834
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДЕНИМ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 98Cotton

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи