Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
MISS SIXTY

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 6N1JJ2210000-G11
7.890 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 25
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 27
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 29098-0001
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6849253-01
2.299 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N1JJ2480000-G24
5.490 МКД
Големина
30
25
29
28
27
26
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6N1JJ2210200-G11
7.890 МКД
Големина
25
27
28
24
26
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6849288-01
1.999 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6849210-01
2.299 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87001007-99
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87001059-99
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 87001016-99
1.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 167317_KJ
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
S
M
L