Барај
721 Hi Rise Skinny
721 Hi Rise Skinny
721 Hi Rise Skinny
721 Hi Rise Skinny
721 Hi Rise Skinny
721 Hi Rise Skinny
LEVI'S

721 Hi Rise Skinny

Шифра на артикл: 79063-0000
Провери достапност
 • 30
  *
 • 25
  *
 • 24
  *
 • 31
  *
 • 29
  *
 • 28
  *
 • 27
  *
 • 26
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија 721 Hi Rise Skinny
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Состав 70% Памук 14% Полиамид 14% Вискоза 2% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara