ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ
ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ
ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ
ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ
ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ
ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ
LEVIS

ЖЕНСКИ ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 18881-0357
7.590 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
 • 2632
 • 2728
 • 2828
 • 2830
 • 2930
 • 3032
 • 2832
 • 3132
 • 2732
 • 2628
 • 2734
 • 3232
 • 2834
 • 2932
 • 2530
 • 2630
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 29507-0173
5.990 МКД
Големина
3336
3132
3232
3332
3234
3032
3634
3334
3832
3632
3432
3434
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 28833-0280
7.590 МКД
Големина
3436
2932
2830
2930
3034
3130
3832
3030
2832
3434
3432
3634
3834
3632
3334
3232
3032
3332
3330
3636
3430
3132
3134
3230
3234
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 04511-2090
7.590 МКД
Големина
2932
3832
3032
3030
3430
3230
4034
3330
3130
3632
3232
3432
3332
3834
3234
3334
3434
3132
3634
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00501-2700
6.590 МКД
Големина
3336
3436
2932
3134
3636
3630
3832
3432
3032
3632
3234
3430
3830
4034
2832
3132
3332
3236
4032
3634
3434
3834
3232
3334
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 04511-1507
6.590 МКД
Големина
3436
2932
3832
3434
3234
3634
3330
3432
2832
3132
3130
3230
3232
3334
3032
3030
3134
3632
3332
3834
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 04511-1786
7.590 МКД
Големина
3336
3436
2932
3032
3234
4034
3834
3432
2930
3634
3134
3434
3632
4032
3132
3230
3832
3334
3232
3430
3130
3332
3030
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00501-0101
5.990 МКД
Големина
3436
2932
3336
4232
4034
3032
3832
4032
4234
3836
3630
3230
3130
3334
3232
3132
3234
3434
3236
3834
3432
3632
3332
3634
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 00501-0114
5.990 МКД
Големина
3436
2932
3336
4232
2832
3836
3132
3032
3130
3232
3332
3432
3334
3234
3236
3632
3634
3834
3630
3434
3832
4032
4034
4234
3636
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ W7000019A-P6B
4.390 МКД
Големина
2532
2632
2732
2832
2932
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ W7000002A-N6Q
4.390 МКД
Големина
2532
2632
2732
2832
2932
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7000031A-X6J
5.290 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ M7000031A-V6G
5.290 МКД
Големина
3032
3132
3232
3332
3432
3632
string(0) ""
string(0) ""