Барај
ФАРМЕРКИ
GUESS

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: GSS008870
Isbn: W1RA95D4663-SOCH
5.890 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3029
  *
 • 2931
  *
 • 2629
  *
 • 2829
  *
 • 2731
  *
 • 2929
  *
 • 2631
  *
 • 2529
  *
 • 2729
  *
 • 2831
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 6839398-11
1.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL