Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
HUGO

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 50443915-22
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 3332
  *
 • 3032
  *
 • 3634
  *
 • 3632
  *
 • 3134
  *
 • 3232
  *
 • 3132
  *
 • 3234
  *
 • 3334
  *
 • 3034
  *
 • 3432
  *
 • 3832
  *
 • 3434
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 110 % памук 2 % еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 50447017-10
9.990 МКД
Големина
3432
3232
3430
3330
3130
3230
3632
3630
3132
3332
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL007874
7.890 МКД
Големина
3132
3232
3234
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3832
3834
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL007646
9.190 МКД
Големина
3230
3234
3330
3334
3430
3434
3630
3634
3834
3132
3332
3432
3632
3832
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RPL007489
7.890 МКД
Големина
3132
3232
3332
3334
3432
3434
3632
3634
3832
3834
3230
3330
3430
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GSS009113
5.890 МКД
Големина
3832
3632
3630
3432
3430
3332
3330
3232
3230
3132