Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
LIU.JO

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: LJ000032
Isbn: SA2127TX007-00532
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%Полиестер 20%полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 9887717-35
900 МКД
Заштеда -50%
1.799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41