Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
LIU.JO

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: LJ000022
Isbn: SA2277PX148-22222

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ FW0FW06158-ZHF
3.672 МКД
Заштеда -20%
4.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ FW0FW06158-DW5
3.672 МКД
Заштеда -20%
4.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
6.952 МКД
Заштеда -44%
8.690 МКД
12.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 9887717-35
1.079 МКД
Заштеда -40%
1.799 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41