Барај
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
ЕСПАДРИЛИ
CALVIN KLEIN

ЕСПАДРИЛИ

Шифра на артикл: YW0YW00151-TN9
5.590 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕСПАДРИЛИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RPL007941
4.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RPL007939
4.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ FW0FW05640-SNE
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 9883304-62
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
36
37
38
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 9883290-62
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
36
37
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ 9883150-96
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
36
40
Sačuvano u omiljne
ЕСПАДРИЛИ RPL007580
3.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40