Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 37064753-56
Šifra proizvođača: 37064753
2.990 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Рециклиран полиестер Полнење: 100% Рециклиран полиестер Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст
2
1