Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ARISTOTELI BITSIANI

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 0010042-032
2.860 МКД
1.430 МКД
1.144 МКД
Заштеда: 1.716 МКД
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 75%Тревира23%Рај2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ M5011149A-98T
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ A22XM-W76
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL