Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
GUESS

ЕЛЕК

Шифра на артикл: GSS013597
Isbn: 2YGN008080Z-JBLK
14.990 МКД
8.994 МКД
8.095 МКД
Заштеда: 6.895 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер..

Trenutno nema komentara
14.990 МКД
8.994 МКД
8.095 МКД
Заштеда: 6.895 МКД
Извести ме за попуст
2
1