Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
GUESS

ЕЛЕК

Шифра на артикл: GSS013477
Isbn: W2YN12WE480-JBLK
9.490 МКД
9.490 МКД
6.643 МКД
Заштеда: 2.847 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи