Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
PARFOIS

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 197505_BL
2.690 МКД
1.345 МКД
1.345 МКД
Заштеда: 1.345 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
2.690 МКД
1.345 МКД
1.345 МКД
Заштеда: 1.345 МКД
Извести ме за попуст
2
1