Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
MANGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 27091147-43
Šifra proizvođača: 27091147
MANGO SS22 -20% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% Акрил 15% Полиамид 05% Еластин 03% Полиестер 02% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 198167_GN
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 87073264-43
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L