Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
HUGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 50462675-001
16.290 МКД
13.040 МКД
13.040 МКД
Заштеда: 3.250 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Рециклиран полиестер.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0953521-01
1.645 МКД
Заштеда -50%
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 50468742-001
7.840 МКД
Заштеда -20%
9.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ TRJ000100
9.990 МКД
Заштеда -30%
14.290 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ M5011148A-02A
3.294 МКД
Заштеда -40%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ J30J319889-BEH
8.990 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ J30J319887-BEH
7.890 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ A2CA1-001
6.299 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL