Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
SPRINGFIELD

ЕЛЕК

Шифра на артикл: 0952060-63
3.490 МКД
1.396 МКД
1.396 МКД
Заштеда: 2.094 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИАМИД

Остави коментар

Trenutno nema komentara