Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
CALVIN KLEIN

ЕЛЕК

Шифра на артикл: J30J318220-BEH
11.490 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 3.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0952063-01
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ DJ000389
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 0952060-01
1.396 МКД
Заштеда -60%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ 163296-0008
4.590 МКД
Заштеда -51%
9.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ A2CA1-001
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL