Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
TOMMY HILFIGER

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: DW0DW14257-ACE
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 51%Полиестер 35%акрил 16%полиамид 1%еластин


Trenutno nema komentara