Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
BOSS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50475152-100
18.990 МКД
11.390 МКД
10.251 МКД
Заштеда: 8.739 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 45% полиестер 37% волна 17% полиамид 1% еластин
Trenutno nema komentara
18.990 МКД
11.390 МКД
10.251 МКД
Заштеда: 8.739 МКД
Извести ме за попуст
2
1