Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
BOSS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: 50475142-100
11.990 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 4.800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • XXL
    XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 48% полиестер 39% волна 11%полиамид 2%еластин
Trenutno nema komentara
11.990 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 4.800 МКД
Извести ме за попуст
2
1