Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
CALVIN KLEIN

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: J30J321689-BEH
10.190 МКД
6.114 МКД
5.503 МКД
Заштеда: 4.687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara
10.190 МКД
6.114 МКД
5.503 МКД
Заштеда: 4.687 МКД
Извести ме за попуст
2
1